Ocelové prsteny

Prsteny a prstýnky

Pro koho je prsten z chirurgické oceli určen? Právě díky velké variabilitě se dá říci, že je určen pro všechny. Dětské prstýnky se moc nevyrábějí, zde je vhodnější volit čisté stříbro 925.

Stále oblíbenější jsou ale prsteny u mužů a pánů, kteří dávají přednost masivnějšímu vzhledu oproti slečnám a ženám, které si potrpí na elegantnější typ prstenů.

Čištění chirurgická ocel prsteny
Další výhodou je jednoduché a bezproblémové čištění chirurgické oceli. Prsten z chirurgické oceli nikdy nezmění barvu, například jak je běžné u zlatých nebo stříbrných šperků.Postačí velmi jednoduchý návod jak vyčistit šperky z chirurgické oceli a prsteny.Pod proudem vody opláchnout prsten. Přidat mýdlo, pro odstranění prachu a mastnoty. Poté jen opláchnout, osušit hadříkem nebo papírovým kapesníkem a vyleštit. Údržba prstenů z chirurgické oceli, si jak vidíte nevyžaduje žádnou speciální péči a navrátíte zašlý lesk.

Prsteny z oceli

Jaké jsou vůbec výhody a nevýhody u prstenů? Hlavní výhodou, jak jsme již psali výše: levná cena těchto prstenů, velké množství velikostí, různé typy zdobení, nenáročná údržba, nezpůsobují alergickou reakci u některých jedinců.

Prsteny z chirurgické oceli a jejich nevýhody? Jedinou nevýhodou je nedostupnost našeho prstenu na skladě, nebo chybějící velikost. Zde je jediná možnost, počkat si až bude prsten opět skladem, nebo v případě že není velikost k dispozici, podívat se po jiném prstenu. Variabilita prstenů je veliká, určitě si najdete i další, který se Vám bude líbit 🙂

 

 

Leave a comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *